Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Komunistické strašidlo nahrazeno Zloduchem ala Koblížkový Babiš…Bububu…

23. 03. 2017 8:00:00
...jak, že to vlastně doopravdy se zlodějnami bylo...mělo?...mohlo být? ...bylo nebylo v jedné zemi, kde lid si pracně vlastníma rukama za vlastní peníze, pod vládou (Ne)lida

postavil království. Dá se říci, že zlaté království.

Školy, školky zdarma. Jídla relativně dosti. Hlavu měl, každý, kde složit. A zdravotnictví? Neuvěříte...Zadara!!!

A nikdo neumíral za hříšné peníze v sanitkách, bloudícími mezi špitály. Dokonce stačilo pár lékařů na celou nemocnici asi tak třicet a ne třista a dokonce se jedli potraviny a nikoliv plasty, chemie. A to byly panečku plasty! Za pár haléřů. Nikoliv za násobky stokorun, jako třeba dětská láhev, hračka, dudlík nebo talířek. Kondomy...3 za 5 Kč a dnes...joooo děti jsou a musejí býti drahé, jako všechno. Lži o platech tenkrát a dnes...

Rodiny byly rodinami protože se neotročilo od nevidím do nevidím. Měli na sebe čas. A důchodci měli šanci důchodu se dožít!

A práce...Makali všichni!!! ...důchodci když chtěli dnes musí kvůli přežití...

A policie?...jo panečku, ta měla respekt. Jak u vrchnosti tak u lidu. Ne ti dnešní lupiči a loupežníci, vybírající jen xnásobky výdělku na nesmyslných protiprávních zmetcích, poctivých občanů, nejlépe motoristů. Do ulic se bojí. Zde vládnou jiní.

A kupodivu na vše byly peníze. Království vyváželo své údajné zastaralé výrobky mnohdy pod věhlasnými zahraničními značkami do celého světa. Kupodivu království prosperovalo, jen s léty začal být mezi lidem slyšet zvláštní neklid. Mezi lidmi se vyskytly, jako vždy a všude, i pozoruhodné existence, které vytrvale vymýšlely, jak to udělat, aby peníze všech, byly jen jejich. Lákaly hloupoučké Ovčánky na pozlátka mamonu a lži o rovnosti a pravdě...

Až, až dosáhly svého...

Zmanipulovanou revolucí tzv.lidu dostali se k moci ti, jimž práce zásadně nevoněla, ale zato byli kováni ve všech podvodech a zlodějnách všeho druhu.

A že by tihle něco dělali pro lid?

Haha...jen další a další neuvěřitelné nápady, jak se dostávat k cizímu majetku...A jestliže lid předtím reptal proti útlaku a nespravedlnosti předchozích režimů, ona každá doba má svoje, teď poznal, že je definitivně v prd...

Místo, aby zde zavládla humanita a inteligence, jak by se slušelo k letopočtu a technickému pokroku, jisté lidské kreatury ověnčená tituly za zaprodání majetku státu a lidu, zdarma, cizímu kapitálu, podali pomocnou ruku zločinosti, a to opakovaně, amnestií zločincům nejhoršího zrna. Koneckonců, alespoň tím se máme čím zapsat do světových dějin.

Vytunelování a rozkradením všeho možného i nemožného, přišel stát o majetek a lid o šanci na budoucnost.

Vždy, když zločincům bylo nejhůře, zaklínali své činy strašidlem doby minulé. Komunismem.

Až!

Až, objevil se Koblížkový diktátor! Naboural zažité tradice klientelismu a Kmotrovské kluby přátel ukradni si, co kde můžeš, rozkmotřil a svým stylem splašeného buldozeru, vyděsil k smrti i opravdové mastodonty zločinu.

Spojenými silami začali proti novému nepříteli stavět hráz tak (ne)šťastně, že sami sebe jen usvědčili ze zlodějen a podvodů a Koblížkovi opětovně udělali reklamu o ublíženém Spasiteli zadara !!!

Kdo umožnil korunové dluhopisy? Koblížek určitě ne,...ten jen poslechl daňového poradce, který (ač by rád utajen, dříve činný v jiné nejmenované Kalouskově politické straně) toto chlebodárci, či Jidášovi poradil...

Proč nikdo nezmíní mnohem závažnější zlodějnu těch, co prstem ukazují a řvou...bacha zloduch ...BACHA NA něj...

Například převést dluhy konsolidační agentury do pasiv státního rozpočtu! Skoro 450 miliard. Transakci s nemyslitelným dluhem z privatizace.

Jako úlitbu bohu Klausovi za pakt Opoziční smlouvy. Která pak strana, že to byla, s kterou si Klaus dělal, co se mu zamlouvalo...

https://www.respekt.cz/tydenik/2002/9/kdo-kradl-v-privatizaci

Nebo vláda Kalouska a jeho rozdání 600 miliard, tedy těch, o kterých se ví, kamarádíčkům, jako dík za podporu a to jen za období ...no nic, krátká to paměť národa, všechny ty zákony, dle, kterých se kradlo ehmm podnikalo, musel někdo, pro někoho. A schválit.

Dnes a denně vidíme, kam mizeli a komu, miliardy,,,biliony ...a asi i mizet budou...

Koblížek? Myslíte, že ...

O národe. Ty jsi mohl se mít. Stačilo jen pár zákonů prosadit lidmi v ulicích.

Zůstali radši sedět doma na prdeli...

Autor: Jan Hurka | čtvrtek 23.3.2017 8:00 | karma článku: 19.43 | přečteno: 333x

Další články blogera

Jan Hurka

...k národu. II opravené vydání

Milý národe, opět jsou tu volby, ty jsi údajně jiskrou, z které ...požár zaplane a po.... volbách se nic nestane. Je pozoruhodné, jak najednou všichni ví, co občana trápí a jaký nešvar cloumá společností. Určitě nejen já, zírám,

20.10.2017 v 7:15 | Karma článku: 8.88 | Přečteno: 116 |

Jan Hurka

... k národu

Milý národe, opět jsou tu volby, ty jsi údajně jiskrou, z které ...požár zaplane. ....a po volbách se nic nestane. Je pozoruhodné, jak najednou všichni ví, co občana trápí a jaký nešvar cloumá společností. Určitě nejen já, zírám,

18.10.2017 v 7:12 | Karma článku: 11.25 | Přečteno: 168 |

Jan Hurka

Jak to bylo s máslem doopravdy

V jedné pohádkové, globálně podrobenému spolkovému cosi a čemsi, kdesi, dumalo několik zástupců akciových společností nad nečekanou hrozbou od svého středu. Malinkatou neposlušnou revoltujicí zemičkou.

13.10.2017 v 7:16 | Karma článku: 17.23 | Přečteno: 481 |

Jan Hurka

Pozoruhodný Kocourkov… pardon Česko

Klesá nezaměstnanost a neúměrně rostou zaměstnancům státní správy přesněji v Úřadu nezaměstnaných termínus technikus úřadu práce, lidé i platy.

10.10.2017 v 7:37 | Karma článku: 16.93 | Přečteno: 441 |

Další články z rubriky Společnost

Jan Sviták

Pro všechny, kdo ještě nebyli volit

Tyto volby jsou volby strachu. Z nadržených, nelubrikujících imigrantů, z estébáka ulhaného, z lobotomia, nebo z toho, že vaší babce při další slevě másla urvou i druhou ruku. Zbytečný strach.

21.10.2017 v 8:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 1 | Diskuse

Karel Januška

Téma pro povolební vyjednávání

Úvaha nad délkou soudních sporů a kvalitou soudů prvého stupně. Návrh na doplnění právních předpisů.

21.10.2017 v 7:41 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 30 | Diskuse

Zdeněk Trinkewitz

Mentálně odchylní by neměli ovlivňovat vývoj zdravé populace

V kulturně vyspělých zemích „západu“ se po sexuální revoluci přestala považovat homosexualita za nemorální a nedovolenou úchylku lidské povahy a byla většinovou heterosexuální populací akceptována.

21.10.2017 v 7:36 | Karma článku: 11.92 | Přečteno: 140 | Diskuse

Jan Pražák

Stručný vzkaz všem nevolícím voličům

Je známým faktem, že nízká volební účast nahrává extrémistickým subjektům. Proč? Protože otrávený umírněný volič se na to prostě vykašle, kdežto naštvaný příznivec extrémistů jde a na just jim to tam hodí.

20.10.2017 v 18:39 | Karma článku: 18.79 | Přečteno: 528 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Zvítězí pravda a láska, anebo lež a nenávist?

Kdyby bookmakeři přijímali sázky na odpověď na otázku v titulku, vsadil bych směle na vítězství lži a nenávisti. Proč? Protože lídři všech favorizovaných stran nám předváděli především lži, nenávist a osočování svých protivníků.

20.10.2017 v 16:13 | Karma článku: 20.54 | Přečteno: 725 |
Počet článků 121 Celková karma 22.67 Průměrná čtenost 1265
Moravan, žijící (převážně) v Praze. Optimista obklopený báječnými lidmi.Abstinent,nekuřák,speleolog,příroda,technika,EU soudní dopisovatel,EU spol.na ochranu práv občanů,podnikatel


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.