Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Poučení z krize,…aneb když nekrademe my, ukradne to někdo jiný…od nás !

22. 05. 2017 7:56:46
Otázka zní, komu to vše slouží, a kdo z toho chce mít prospěch... je velice podivné, že dosud nikdo neotevřel Sobotkovy Kostlivce a Pandořiny skříňky.

Panika Sobotky z padajících preferencí, kdy není ochoten přiznat žádné jiné řešení, než diktát skalních politiků těm tzv. přivandrovaleckým, nekonající dle zajetého politického scénáře. Scénáře několika miliardářských kmotrů, kteří ovládají politické strany. STBcké praktiky s odposlechy, úplatky před volbami. Budou vyšetřováni i hlavní viníci-lidé, kteří existenci zloděje, napřkl. korunových dluhopisů legislativně (neskutečně zprzněnými zákony) umožnili (Kalousek, Sobotka)? Je vidět, že Babiš a jeho pseudoaféry, jsou jen zástupným problémem. Tato šaškárna Je docela chytře rozehranou, ale hodně špinavou hrou. Smyslem je znevěrohodnit celé ANO a ty, jež v politice nemají dle Zaorálka, co dělat protože se jako Nemakačenka ehmm...politici nenarodili. Sobotka nechtěl kandidáta z ANO, pro vazbu na ANO, velmi vtipné...LOL

Nečekaně, ministr za ANO, bude mít vazbu na ANO! Bohušu, tož si překvapil i sám sebe viď?

Takže ČSSD má navrhovat ministry za ostatní koaliční partnery. Neb jsou nesvéprávný, že ANO? Bohušku, asi nepochopíš, že ministři za ANO, budou mít vždy vazbu na ANO. Stejně, tak ministři za ČSSD mají vazbu na ČSSD. Platí to pro všechny., to je prostě logické, Bohušku. Stejně, tak jako Zaorálek po obhajobě strašidla Babiše se bojí podnikatelů v politice až tak, že tam člověk svéprávně žijící, ale podnikající nemá mít právo stát se politikem! Paráda!!! Myšlenka hodna myslitele národa, ale počkat, nebyl on náhodou nositelem učení Marxismu? Post, kde mohli být jen lidé s mnohonásobně prověřeným cejchem kovaného kádru udavače na hrbu? Nebylo by od věci připomenout jeho působení jako učitele (politického pracovníka) Max-leninismu a dějin mezinárodního dělnického hnutí v předlistopadové éře. Člověk, který z titulu své funkce nemá ve vedoucích postech, co pohledávat. Neměl by. Lidu bylo po Sametové slíbeno, že vedoucí představitelé tehdejší KSČ a STB nebudou nikdy moci mít řídící funkce. A ejhle...Není tu jeden...nejsou tu dva, ale všichni bývalí zasloužilí sedí si na Výsostech a svou minulostí se naopak pyšní. Takže jak nám to vlastně pan učitel myslel, když dští oheň a síru na podnikatele, kteří zaplevelují jeho křišťálovou studánku politických kreatur? Co proboha myslel, když každý z politiků má vlastní živnost, ať otevřenou, či skrytou? Sedící v množství společností a neziskovek?

Pan Zaorálek v TV vyhrožoval Vrchní státní zástupkyni Bradáčové, proč nenařídila u Babiše domovní prohlídku, nekoná na politickou objednávku, a proč Babiš není vyšetřován. A aby se ztrapnil dokonale, následně prohlásil, on demokrat evropského formátu o nové kandidátce na ministra financí, že nepřichází v úvahu, protože neprovedla finanční správa kontrolu účetnictví Babiše. Nemělo by se rovněž prošetřit, proč ČSSD neplatí dluhy zesnulému právníkovi a schodkové rozpočty a arbitráže, když financím šéfoval Sobotka?

Sobotka poukazuje a podezřívá Babiše o hromadění kompromitujících zpráv na politiky, ale to, co přednesl za životopis o celé rodině Schillerové ... Velká škoda, že kandidátka Schillerova nezažalovala Bohuša. Z tohohle by se pan premiér nevylízal. Stejně jako ministr Chovanec pilně donášející premiérovi, kdy a kdo bude zatčen, stíhán ze soukmenovců...

Pozoruhodné, že to tak nějak ušlo médiím...pozoruhodné?... Lol chachacha...

Takže pravda je...

...zoufale potřebují ukrást více než půl miliardy korun, aby zabránili krachu a zániku ČSSD. Bohuš je šéfem politické strany, jejíž členové mají na krku tisíce kauz za stovky miliard. Vyšetřuje je protikorupční policie a budou (ne)odsouzeni. Bohoušek nám jen potvrzuje, že jakékoliv smlouvy (koaliční smlouva) a rozhodnutí soudu ON a ČSSD nerespektuje (ovlivňování médií a soudů přkl.kauza Altner) a nerozhodným voličům podsouvá, koho volit a koho ne.

Podle ČSSD prezident je vázán zákony a musí je striktně dodržovat, podle výkladu ČSSD, Sobotka si může zákony a smlouvy ohnout dle potřeby. Lze toto srovnávat s panem Babišem a nějakým podezřením? Lze, bohužel, soudy obsazeny z 83 procent komunistickými kádry...Být to soudy švýcarské,německé sedí v teplácích skoro sto procent našich politických i podnikatelských celebrit. Bohužel...

Kdo by je pak živil?...to není ta správná otázka...spíše, jak by se uživili. Trafik stále vzniká více a více, ale...zdroj státu jaksi vysychá.

Otázkou je, kdo tiše stojí v pozadí. Někdo, kdo rozestavil figurky a zahájil hru. Někdo, kdo již v minulosti odepsán, zrodí se, jako nový spasitel národa...

https://www.youtube.com/watch?v=flWyIKu1KJA

Autor: Jan Hurka | pondělí 22.5.2017 7:56 | karma článku: 30.27 | přečteno: 658x

Další články blogera

Jan Hurka

...k národu. II opravené vydání

Milý národe, opět jsou tu volby, ty jsi údajně jiskrou, z které ...požár zaplane a po.... volbách se nic nestane. Je pozoruhodné, jak najednou všichni ví, co občana trápí a jaký nešvar cloumá společností. Určitě nejen já, zírám,

20.10.2017 v 7:15 | Karma článku: 8.88 | Přečteno: 116 |

Jan Hurka

... k národu

Milý národe, opět jsou tu volby, ty jsi údajně jiskrou, z které ...požár zaplane. ....a po volbách se nic nestane. Je pozoruhodné, jak najednou všichni ví, co občana trápí a jaký nešvar cloumá společností. Určitě nejen já, zírám,

18.10.2017 v 7:12 | Karma článku: 11.25 | Přečteno: 168 |

Jan Hurka

Jak to bylo s máslem doopravdy

V jedné pohádkové, globálně podrobenému spolkovému cosi a čemsi, kdesi, dumalo několik zástupců akciových společností nad nečekanou hrozbou od svého středu. Malinkatou neposlušnou revoltujicí zemičkou.

13.10.2017 v 7:16 | Karma článku: 17.23 | Přečteno: 481 |

Jan Hurka

Pozoruhodný Kocourkov… pardon Česko

Klesá nezaměstnanost a neúměrně rostou zaměstnancům státní správy přesněji v Úřadu nezaměstnaných termínus technikus úřadu práce, lidé i platy.

10.10.2017 v 7:37 | Karma článku: 16.93 | Přečteno: 441 |

Další články z rubriky Společnost

Jan Sviták

Pro všechny, kdo ještě nebyli volit

Tyto volby jsou volby strachu. Z nadržených, nelubrikujících imigrantů, z estébáka ulhaného, z lobotomia, nebo z toho, že vaší babce při další slevě másla urvou i druhou ruku. Zbytečný strach.

21.10.2017 v 8:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 1 | Diskuse

Karel Januška

Téma pro povolební vyjednávání

Úvaha nad délkou soudních sporů a kvalitou soudů prvého stupně. Návrh na doplnění právních předpisů.

21.10.2017 v 7:41 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 30 | Diskuse

Zdeněk Trinkewitz

Mentálně odchylní by neměli ovlivňovat vývoj zdravé populace

V kulturně vyspělých zemích „západu“ se po sexuální revoluci přestala považovat homosexualita za nemorální a nedovolenou úchylku lidské povahy a byla většinovou heterosexuální populací akceptována.

21.10.2017 v 7:36 | Karma článku: 11.92 | Přečteno: 140 | Diskuse

Jan Pražák

Stručný vzkaz všem nevolícím voličům

Je známým faktem, že nízká volební účast nahrává extrémistickým subjektům. Proč? Protože otrávený umírněný volič se na to prostě vykašle, kdežto naštvaný příznivec extrémistů jde a na just jim to tam hodí.

20.10.2017 v 18:39 | Karma článku: 18.79 | Přečteno: 528 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Zvítězí pravda a láska, anebo lež a nenávist?

Kdyby bookmakeři přijímali sázky na odpověď na otázku v titulku, vsadil bych směle na vítězství lži a nenávisti. Proč? Protože lídři všech favorizovaných stran nám předváděli především lži, nenávist a osočování svých protivníků.

20.10.2017 v 16:13 | Karma článku: 20.54 | Přečteno: 725 |
Počet článků 121 Celková karma 22.67 Průměrná čtenost 1265
Moravan, žijící (převážně) v Praze. Optimista obklopený báječnými lidmi.Abstinent,nekuřák,speleolog,příroda,technika,EU soudní dopisovatel,EU spol.na ochranu práv občanů,podnikatel


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.